דף הבית >> אודות
 
 
שמי מירי קובלסקי, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת. את לימודי התואר השני שלי בטיפול זוגי ומשפחתי סיימתי בארה"ב, באוניברסיטת נובה, שבדרום פלורידה. את ההסמכה לעסוק בטיפול משפחתי קיבלתי מטעם האגודה לטיפול בנישואין ובמשפחה בישראל. הגישות התיאורטיות מהן צמחתי כמטפלת הן גישות ממוקדות, קצרות מועד ופוסט מודרניות כגון הגישה הנארטיבית וטיפול ממוקד פתרון (Solution Focused Therapy) .

גישות אלה מדגישות את החוזקות, המשאבים ואת החויות המעצימות שבחייו של האדם הפונה לטיפול.תפקיד המטפל, לפי גישות אלה, הוא לסייע למטופלים להבחין במשאבים המצויים לרשותם, לברר איתם מהם צרכיהם ולעבוד איתם על האופנים והדרכים בהם יוכלו להגיע למילוי צרכים אילו. 
 
במהלך התפתחותי כמטפלת לאורך השנים, נחשפתי גם לגישות היותר מסורתיות בטיפול כגון הגישה הפסיכודינאמית , המוסיפות לי היום הבנה וראייה מעמיקה יותר של מערכות היחסים שאיתן אני נפגשת בעבודתי. כיום, אופן העבודה שלי משלב בין הגישות השונות האלה. אני מאמינה בכוחו של טיפול קצר מועד וסבורה שמיקוד בטיפול יכול להניע תהליך משמעותי של שינוי. יחד עם זאת, אני מודעת לכוחות הלא מודעים שפועלים עלינו בתוך מערכות יחסים ואני משתדלת לסייע לאנשים הפונים אליי לטיפול להבחין בכוחות המניעים אותם ולקחת עליהם אחריות בחייהם.
בנוסף, ההכשרה שקיבלתי בטיפול מיני מוסיפה נדבך חשוב ומשמעותי לארגז הכלים הטיפולי שלי. ראיית האדם כמכלול והשילוב בין גוף ונפש העומדים בבסיסו של הטיפול המיני, משרתים אותי בבואי לייעץ ולטפל בזוגות או ביחידים. לאחרונה, אני משלבת את גישת המיינדפולנס, הלקוחה מהתיאוריות הבודהיסטיות, ככלי משמעותי בטיפול. 

במהלך שנות עבודתי צברתי ניסיון רב בטיפול בזוגות, במשפחות, ובטיפול פרטני במספר ארגונים גדולים ומוכרים בארץ ובחו"ל. אני דוברת מספר שפות ומעניקה טיפול גם באנגלית וברוסית.
   
 
 
מלבד היותי אשת מקצוע אני גם רעייה ואמא לשלושה ילדים.ניוסיוני האישי בחיים, ללא ספק, משמש אותי רבות גם בעבודתי ומסייע לי לבוא לחדר הטיפול ממקום אמפטי יותר, מפוכח ולא שיפוטי.
 
     


 
 
דף הבית טיפול זוגי יעוץ זוגי טיפול משפחתי טיפול פרטני טיפול מיני מירי קובלסקי צור קשר
 
מירי קובלסקי - טיפול זוגי, משפחתי ופרטני , טיפול במודיעין, מטפלת בשפה הרוסית   054-6663351
לייבסיטי - בניית אתרים